Jakość i korzyści

Dzięki nieograniczonej liczbie kombinacji kolorów, struktur oraz kształtów kolekcji płytek Cpital możecie Państwo stworzyć w łatwy sposób odrębne strefy w przestrzeni biurowej bez konieczności budowania ścian, wykorzystując jedynie wrażenie wizualnego podziału jakie daje nam płytka z naszej kolekcji.

Płytki dywanowe z kolekcji Capital są dostępne nie tylko w podstawowym rozmiarze 50×50 ale też w rozmiarach specjalnych 25×100, 60×60, 100×100 co jeszcze bardziej ułatwia kreowanie ciekawej przestrzeni, wizualne dzielenie pomieszczeń i tworzenie stref w Państwa przestrzeni. Każdy z dostępnych wzorów będzie wyglądał inaczej w zależności od rozmiaru, co jeszcze bardziej zwiększa liczbę ciekawych designów, które możemy stworzyć dzięki tej kolekcji.

idealny wybór

Wiemy, że cisza w przestrzeni biurowej, to znacznie większy komfort pracy, a co za tym idzie też wyższa wydajność i lepsze samopoczucie. Płatki dywanowe z kolekcji Capital mogą zostać wyprodukowane także z dodatkowym podłożem akustycznym, co znacznie poprawi komfort pracy, który dzięki naszym rozwiązaniom w podstawowym wydaniu jest już i tak bardzo wysoki.

Komfort użytkowania płytek z naszej kolekcji podnoszą także ich właściwości związane z czyszczeniem i pielęgnacją. Czyszczenie jest szybkie i łatwe, ponieważ płytki posiadają wysoką odporność i na długo zachowują swoją barwę oraz świeży wygląd, co skutkuje niższymi kosztami pielęgnacji.

CO DAJE NAM

ZASTOSOWANIE PŁYTKI DYWANOWEJ W PRZESTRZENI BIUROWEJ, W PORÓWNANIU DO ROLKI

Płytki dywanowe lepiej pochłaniają i izolują dźwięki. Wygłuszają i wyciszają hałas.

Łatwość wymiany pojedynczej płytki, w przypadku uszkodzeń, zabrudzeń lub konieczności dostępu do instalacji w podłogach technicznych.

Możliwość montowania na podłogach technicznych oraz klasycznych posadzkach.

Mniejszy odpad montażowy, niższy koszt montażu i krótszy czas montażu. Duża oszczędność w budżecie inwestycyjnym.

Wiele możliwości aranżacyjnych poprzez użycie różnych kolorów, struktur i kształtów.